G-J2G40CX4DCSentetik Buz Pisti - VEGA ICE - Buz Pisti Sistemleri

Sentetik Buz Pisti

Vega Webimj_40

Premium Sentetik Buz Pisti


Genel Özellikler

VegaIce Sentetik Buz Pisti panelleri özel bir plastik madde olan polimerden oluşmaktadır. Bu sayede gerçek buz ile yüksek benzerlik özelliğine sahip olmakta ve adeta gerçek buzda kayıyor hissi vermektedir. Bu paneller sayesinde her nerede olursanız olun, ne zaman isterseniz isteyin, buz pisti kurulumu çok ama çok uygun fiyatlarla mümkün hale gelmektedir.

VegaIce Premium panellerimiz, nano teknoloji kullanılarak, hiç bir ekstra kayganlaştırıcı materyal kullanılmadan kayganlığını muhafaza edebilecek şekilde üretilmiştir (kendinden yağlı sistemler).

VegaIce Premium Sistem kendinden yağlıdır. Ayrıca yağlama gerektirmez.

VegaIce Sentetik Buz Pisti Sistemleri ekolojik olarak doğa dostudur ve tamamen geri dönüşümü yapılabilecek şekilde üretilmiştir.

Gerçek buz pistinde kaymak için hangi ekipmanlar kullanılıyorsa, sentetik buz pistinde de yine aynı ekipmanlar kullanılabilmektedir.

VegaIce sentetik buz pisti panelleri sayesinde 365 gün buzda kayma keyfini yaşayabilirsiniz. Kullanım alanları, isteğe göre hem iç hemde dış ortam olarak belirlenebilmektedir. Modüler sistem özelliği sayesinde bir yerden bir yere taşınmak istenmesi durumunda çok kısa bir süre içinde pistin transferi yapılabilmektedir.

Gerçek buz pistlerinde bulunan su, elektrik gibi maliyetler olmayacağı için işletmelerin giderleri olmayacak aksine gelirleri artacaktır. Ürünlerimizin ömrü yaklaşık 10 - 12 yıldır. Bununla birlikte, buz pistinde ne kadar çok paten kayan kişi olursa buzun etkinliği her geçen gün artacaktır.

Bağlantı Şekilleri

VegaIce Premium Sentetik Buz Pisti Sistemleri bağlantı şekillerine göre üç çeşittir

ep Sistem

p Sistem ve

L Sistem

Standart Sentetik Buz Pisti


Genel Özellikler

Diğer bir sentetik buz pisti ürünümüz ise Standart Modelimizdir. Standart Model, yağlama solüsyonuna ihtiyaç duymaktadır. Bu solüsyonun kullanımı sayesinde kayma eylemi gerçekleşmektedir. Kayma faktörünü arttırıcı solüsyonunun kullanım şekli firmamız tarafından öğretilmektedir. Solüsyonun ihtiyacınıza uygun seviyede temini firmamız tarafından sağlanmaktadır. Solüsyon hiçbir şekilde çevreye ve insana zararlı kimyasallar içermemektedir. Piyasada en uygun fiyata tedarik edilebilen ürün olması açısından da sarf maliyetlere yansımadığı için siz değerli yatırımcıların bütçesini korumaktadır.

Maliyetleri aşağıya çeken diğer bir unsur ise Standart Modelin ilk kurulum maliyetinin Premium Model'e göre daha uygun olmasıdır.

Kullanım ömrü açısından da uzun yıllar size ve işletmenize hizmet edecek olan Satandart Modelimizle alakalı daha çok bilgi almak için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

Bağlantı Şekilleri

VegaIce Standart Sentetik Buz Pisti Sistemleri bağlantı şekillerine göre üç çeşittirç

ep Sistem

p Sistem ve

L Sistem


Verified by MonsterInsights